Dnia 8 kwietnia 2016 w Zespole Szkół Rzemiosł Artystycznych odbył się powiatowy etap konkursu logiczno - matematycznego. Naszą szkołę reprezentowało 6 uczniów, którzy zostali wyłonieni w szkolnym etapie konkursu:

1. Przemysław Migda – kl.3tel/e

2. Alicja Narożna – kl.2tl

3. Mateusz Kraszewski – 1tia

4. Przemysław Sobiesiński – kl.4tel

5. Kamil Pszeniczny- 1tib

6. Paweł Kolasiński – kl.4tia, zdobywca 3 miejsca w powiecie w poprzeadnim roku szkolnym.

Konkurs polegał na rozwiązaniu 5 serii zadań, po każdym etapie następowało sumowanie punktów i do kolejnego przechodziły osoby z odpowiednią punktacją. Wszyscy nasi uczniowie spisali się świetnie. Do finału dotarła czwórka naszych uczniów: Alicja Narożna – która zdobyła 3 miejsce, Kamil Pszeniczny, Przemysław Migda oraz Przemysław Sobiesiński. Wszystkim serdecznie gratulujemy sukcesu.

Współpracują z nami:

 
 
 
 
300x250px fioletowe