Dnia 4.10.2021 roku w sali „hufiec” odbyły się Mistrzostwa ZSE w tenisie stołowym. W zawodach wzięło udział łącznie 38 uczniów, którzy rywalizowali systemem pucharowym do dwóch przegranych.

Tytuł Mistrza ZSE w Jeleniej Górze zdobył Arseniy Firko z klasy 2IB, który jako jedyny wygrał wszystkie mecze. Arseniy w finale pokonał Jakuba Chorągwickiego z klasy 3TEL. Na trzecim stopniu podium uplasował się Michał Jaczenia (3IA). Medalistom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

W punktacji klasowej najlepszą okazała się klasa 3IA (71 pkt) przed klasą 3IB (64) oraz 3TEL (61,5).

Najlepszych pięciu tenisistów stołowych będzie reprezentowało naszą szkołę w Mistrzostwach Jeleniej Góry, które odbędą się 12.10.2021 r.
Skład reprezentacji szkoły uzupełniają: Jakub Sikorski (3IA), Kamil Nowakowski (1P) oraz rezerwowy Marek Orman (3IB).