15.09.2022 r. nasza szkoła wzięła udział w zawodach z Lekkoatletyki indywidualnej. Reprezentacja naszej szkoły wystartowała w 11 konkurencjach, a w każdej zawodnicy poradzili sobie doskonale. W zawodach wystartowało 30 naszych reprezentantów, którzy zdobyli łącznie 13 medali w tym: 5 złotych, 5 srebrnych i 3 brązowe. A oto nasi najlepsi zawodnicy: 2 miejsce w biegu na 100 m – Kamil Wiewióra 1 miejsce w biegu ma 200 m – Piotr Szumowski 3 miejsce w biegu ma 200 m – Ignacy Zieliński 3 miejsce w biegu ma 400 m – Paweł Najman 2 miejsce w biegu na 1500 m – Aleksander Fudali 1 miejsce w biegu na 3000 m – Konrad Nowak 1 miejsce w biegu na 110m p pł – Piotr Rozenek 2 miejsce w biegu na 110m p pł – Bartłomiej Szpala 2 miejsce w skoku w dal – Paweł Białachowski 3 miejsce w skoku w dal – Kamil Nowakowski 1 miejsce w skoku w wzwyż – Oliwier Wieczorek 1 miejsce w sztafecie 4 x 100 2 miejsce w sztafecie szwedzkiej Pozostali nasi reprezentanci, którzy zajęli miejsca poza podium również mieli swój ważny udział, bo każde zajęte przez nich miejsce to dodatkowe punkty dla naszej szkoły. Po podsumowaniu wszystkich punktów nasza szkoła podniosła bardzo wysoko poprzeczkę zdobywając 125 pkt i była nieosiągalna dla kolejnej szkoły, która zdobyła 90 pkt (II LO), na 3 miejscu z 85 pkt zakończył zawody ZST Mechanik. Ty, samym zostaliśmy MISTRZAMI Jeleniej Góry w zawodach LA