Jesienne dzień dobry 

Konkurs, konkurs, konkurs! Zapraszamy, zachęcamy do włączenia się w stworzenie nazwy budowanego przez nas Domu Opieki Wytchnieniowej we Wrocławiu.

Będzie to szczególne i jedyne takie miejsce w zachodniej części Polski.

Odpowiednio przygotowana przestrzeń zapewni bezpłatną, tymczasową opiekę bardzo ciężko chorym oraz niepełnosprawnym dzieciom i młodzieży. Chodzi przede wszystkim o sytuacje, w których takiej opieki nie mogą zapewnić rodzice lub opiekunowie, np. z uwagi na zdarzenie losowe, hospitalizację, podreperowanie kondycji psychicznej, potrzebę odpoczynku czy załatwienia codziennych spraw.

Dzięki zapewnieniu najwyższych standardów opieki, zapewniając jednocześnie dziecku komfort przebywania w przyjaznym – bajkowym otoczeniu, będziemy mieli szansę  czasowo odciążyć opiekunów chorego Dziecka.

Jeżeli ktoś, kto ukończył 12 lat chce zostać autorem nazwy 𝔻𝕠𝕞𝕦 𝕆𝕡𝕚𝕖𝕜𝕚 𝕎𝕪𝕥𝕔𝕙𝕟𝕚𝕖𝕟𝕚𝕠𝕨𝕖𝕛  dla dzieci i młodzieży, to jest to konkurs właśnie dla niego!  Zachęcamy do zapraszania do udziału wszystkich, jedyne ograniczenie to ukończenie dwunastego roku życia.

💙Regulamin konkursu wraz z załącznikami dostępny jest na stronie internetowej Fundacji Wrocławskie Hospicjum dla Dzieci https://hospicjum.wroc.pl/oglaszamy-konkurs-na-nazwe-dow/

𝗢𝘁𝗼 𝗸𝗶𝗹𝗸𝗮 𝘄𝘀𝗸𝗮𝘇𝗼́𝘄𝗲𝗸 𝗱𝗼𝘁𝘆𝗰𝘇𝗮̨𝗰𝘆𝗰𝗵 𝗻𝗮𝘇𝘄𝘆:

💙powinna być krótka, umożliwiająca jej praktyczne zastosowanie.

💙powinna być związana ze światem dziecka i wywoływać skojarzenia tego miejsca z odpoczynkiem

💙powinna wiązać się z ciepłem domowego ogniska, bezpieczeństwem, tym co wyzwala pozytywne emocje i skojarzenia z opieką nad dzieckiem.

💙Konkurs skierowany jest do osób dorosłych i dzieci od 12 roku życia.

💙Dzieci od 12 roku życia muszą dostarczyć 𝗭𝗴𝗼𝗱𝗲̨ 𝗥𝗼𝗱𝘇𝗶𝗰𝗮 lub opiekuna prawnego na zgłoszenie propozycji nazwy Domu Opieki Wyręczającej. Wzór zgody stanowi załącznik nr 2 do Regulaminu.

💙Aby wziąć udział w konkursie należy:

     👉albo wypełnić https://bit.ly/FORMULARZONLINE

     👉albo wydrukować formularz zgłoszenia zamieszczony na stronie i 

dostarczyć/przesłać na adres naszej Fundacji przy ulicy Jedności Narodowej 47/47a/49a, 50-260 we Wrocławiu od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00-15.00

💙Uzupełnione karty zgłoszenia/ zgłoszenia w formie online, przyjmowane  będą do dnia 25 listopada

💙Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi 9 grudnia 2022 r

💙Ogłoszenie wyników konkursu zostanie opublikowanie na stronie internetowej Fundacji Wrocławskie Hospicjum dla Dzieci oraz oficjalnym profilu Fundacji w  mediach społecznościowych  tj. Facebooku

Z niecierpliwością czekamy na Wasze propozycje!

Burza mózgów – czas start!

Konkurs na nazwę dla Domu Opieki Wytchnieniowej we Wrocławiu
%d bloggers like this: