Po udanym wrześniowym starcie naszych uczniów w Sztafetowych Biegach Przełajowych, w których zajęliśmy II miejsce przyszedł czas na sportowe zmagania w październiku. A działo się wiele…………….

1.10 wzięliśmy udział w międzyszkolnych Drużynowych Biegach Przełajowych. Na dystansie 3000 m wystartowało 63 zawodników z 7 szkół ponadgimnazjalnych. Każda szkoła wystawiała dowolną liczbę zawodników, ale do punktacji liczyły się najlepsze czasy 6 reprezentantów każdej szkoły. Najlepszych reprezentantów naszej szkoły mogliśmy wyłonić podczas Szkolnych Biegów Przełajowych, które odbyły się we wrześniu. Każdy z naszych uczniów pobiegł świetnie, a 6 najlepszych wybiegało tyle punktów, że wystarczyło, by pokonać inne szkoły i zająć I MIEJSCE. A słynna szóstka to: Kacper Kawka (2TLB), Michał Piwiński (4TIA), Kacper Duda (2TES), Kacper Kopecki (4TL), Olaf Mela (1EL) i Mariusz Sokołowski (3TES), Gratulujemy !!!!!!!

15.10 odbyła się największa impreza jaką organizuje MOS. Największa ze względu na ilość konkurencji i ilość uczestników. W Licealiadzie LA wystartowały wszystkie jeleniogórskie szkoły ponadpodstawowe. Skacząc, biegając, pchając i dając z siebie wszystko nasi uczniowie zdobyli wystarczającą, bo największą ilość punktów. Oznacza to tylko jedno. Ponownie jesteśmy najlepszą szkołą we współzawodnictwie międzyszkolnym. Ponownie stajemy na najwyższym podium i ponownie zajmujemy I MIEJSCE

Sportowo, ale bojowo
%d bloggers like this: